Přezdívka:Isabela nebo Laysa
Věk:--
Bydliště:ČeskáRepublika:-)
Co bych o sobě řekla?Jsem normalní občas praštená holka.Blázen do povídek,příběhu,knih,pohádek,bájí atd.
Povaha:Milá,chytrá,arogantní,výbušná,tvrdohlavá.
Temperament:Melancholik
Stojím si za svým názorem,optimistická a jsem introvert.
Postava:šťíhlá až hubená
Vlasy:Hnědé
Oči:Hnědé
Brýle:Nosím stále
Kniha:Harry Potter,Pátračka Gilda,Krotitelka Dráčku
Hudba:The Pussycat Dolls,Lady GaGa,P!nk
Film:Underworld,Harry Potter,Van Helsing,Constainte
Barva:Černá,modrá,červená
Žánr hudby:pop,rock,metal
Žánr filmů:Horor,Akční,Dobrodružné,Fantasy
Email:laysa@email.cz
Icq:577-618-344
Skype:nemám
Klidně se ptejte a já vám budu odpovídat.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Jes abys žil,nejes abys jedl...

 
 

18.Kapitola

Vytvořeno 24.11.2009 20:58:07 | Poslední změna 24.11.2009 21:00:36
18. kapitola – Rozlučka 1/2
Nastal čtvrtek a taky příjezd Jeremyho. Harry byl zrovna na snídani, když vletěl do Velké síně.„No to se mi snad jenom zdá. On se zítra žení a klidně si tu sedí u snídaně,“říkal nevěřícně Jeremy.„Přestaň panikařit Jeremy,“snažil se ho uklidnit Harry.„Já, že panikařím?“nevěřil svým uším Jeremy.Sirius to pobaveně sledoval. Než stihl Jeremy ještě něco říct, vešla dovnitř Nymf.„Dobré ráno Jeremy. Nečekala jsem vás tu tak brzy,“řekla překvapeně.„Brzy?“řekl nevěřícně Jeremy.„Vy dva se k sobě dokonale hodíte. Jste oba stejně nezodpovědní,“řekl Jeremy rezignovaně.Harry radši rychle dojedl snídani a šel za Jeremym. Nestačil se ani moc přivítat s Nymf, jelikož jí Jeremy poslal na druhý konec Bradavického hradu.„Byl jsem se podívat na Black-manor. Vše je připravené na zítra. Oblečte si ten oblek. Chci vědět jak vám padne,“podal mu oblek Jeremy.Harry se do něj po několika minutách konečně navlíkl. Musel uznat, že odvedl Jeremy skutečně skvělou práci. Nikdy si ne extra oblečení nepotrpěl, ale tenhle oblek byl úžasný.„Skvělá práce, Jeremy,“pochválil mu ho Harry.„To bych prosil. Museli mi ty látky přivést z Paříže,“řekl Jeremy.„Jery, můžeme si na chvilku promluvit?“zavolal na něj za dveřmi Sirius.„Sirius Black osobně. Dlouho jsme se neviděli,“usmál se Jeremy a šel za Siriem.Sirius mu začal něco horlivě vysvětlovat. Jeremy, i když nerad, souhlasil a vrátil se za Harrym.„Myslím, že vás už nebudu potřebovat, ale zítra ráno vám zařídím budík,“varoval ho Jeremy.Harry šťastně odešel z místnosti. To ještě nevěděl co ho venku čeká. Jakmile vyšel ze dveří, někdo ho zezadu chňapnul, svázal mu ruce a dal mu pásku přes oči. Harry chtěl zkusit vytáhnout hůlku, ale vzali mu ji.„Sirius, okamžitě mě rozvaž,“řekl naštvaně.Slyšel jen jak se někdo zasmál. Táhli ho po schodech a chodbami až asi po deseti minutách zastavili. Někdo otevřel dveře a Harryho do nich vhodili. Poté mu někdo rozvázal ruce a sundal pásku na očích.


Když se otočil, uviděl smějícího se Siria, Rema, Rona, Freda, George, Billa a Charlieho. Harry se na ně trochu zlostně podíval.„Opravdu vtipně. Vy si snad chcete vysloužit školní trest,“řekl Harry a snažil se znít vážně.„Vyhrožujete nám pane řediteli?“smáli se Fred a Georg.„Přece by si nám nezkazil zábavu, Harry. Zítra se ženíš. To chce přece pořádnou rozlučku se svobodou,“dělal na něj psí oči Sirius.„Jakou rozlučku?“zeptal se Harry.„Tuhle,“řekl Sirius s úsměvem a rozsvítil velký světlo.Harry spatřil v rohu místnosti velký bar. Dále tu bylo spoustu křesel a proti nim pódium. Harry jenom doufal, že Sirius neudělal to co si myslel, že udělal. Když však spatřil Siriův výraz, zaúpěl. Na pódiu se objevily čtyři striptérky.„Sirie, já tě zabiju,“vyhrožoval Harry.„To můžeš až pak. Teď si užívej,“řekl Sirius a posadil ho do jednoho z křesel a do ruky mu vrazil sklenici whisky. Ostatní se posadili do zbylých křesel.„Teda řeknu ti, že má Sirius fakt ztřeštěný nápady,“pošeptal Harrymu Ron.„To mi povídej,“souhlasil Harry.
18. kapitola - Rozlučka 2/2


„Že já blbec si nedával pozor,“zasténal Harry.Ron se zasmál. „Kdo ti vůbec řekl, že na tebe Sirius něco chystá?“vyzvídal Ron.„Tonks,“ušklíbl se Harry. „Kdyby tohle viděla, Sirius by se nedožil druhého dne.“Ron se zasmál. „Vy si s Tonks poslední dobou nějak rozumíte.“„Zítra se bereme. Myslím, že kdybychom si nerozuměli, byl by to mnohem větší problém,“řekl Harry.„Hej, kluci. Žádný keci o přítelkyních a snoubenkách. Sem to nepatří. Tohle je pánská jízda,“zavolal na ně Charlie.Striptérky začaly provokativně tančit a přibližovat se k Harrymu. Ten do sebe radši kopnul zbytek sklenici s whisky. Říkal si, že tohle Siriovi nedaruje.


Najednou začal Harrymu zvonit mobil v kapse.„To snad nemyslíš vážně,“řekl naštvaně Sirius.Harry se jen ušklíbl a vzal telefon.„Potter,“řekl do sluchátka.„Ahoj Harry,“řekla Susan.„Susan, dlouho jsme se neviděli. Děje se něco?“zeptal se Harry.„Susan?“podíval se na něj tázavě Remus a Sirius se na něj jen přiopile usmíval.„Co kdyby si jí řekl ať přijde k nám?“zavolal hlasitě Sirius.Harry rychle přikryl sluchátko, ale zřejmě to nestačil dostatečně rychle, protože Susan řekla.„Kdo to tam tak křičel?“zeptala se.„To jen můj kmotr,“řekl Harry a propálil Siria trochu naštvaným pohledem. „Rozhodl se mi udělat rozlučku se svobodou, ale zřejmě to trochu přepískl s pitím.“Susan se zasmála. „Volám kvůli Jakobovi. Jen jsem se chtěla ujistit jestli tvé zítřejší pozvání platí. Jakob se moc těší až tě zase uvidí,“řekla Susan.„Samozřejmě, že platí. Rád vás zase uvidím,“řekl Harry.„Radši tě už nebudu rušit,“řekla a zavěsila.Sirius si hned uzurpoval Harryho mobil.„Sakra Sirie, co zase vyvádíš,“nadával Harry.„Zabavuji ti tuhle věc, alespoň na dva týdny,“usmál se andělsky Sirius.„Cože?“nechápal Harry.„Pochybuji, že ho budeš potřebovat na svatební cestě. S Tonks budete mít určitě jiné zájmy,“mrkl na něj.„Nebudu Tonks do ničeho nutit. Nejsem žádnej násilník,“namítal Harry.„Pochybuji, že jí budeš muset do ničeho nutit,“řekl Sirius a podal mu další sklenici.Striptérky konečně došly až k němu a jedna si mu obkročmo sedla na klín a začala mu svlékat košili. Harry už vzdal všechno snahu o námitky (klasickej chlap, co byste od něj čekali) a rozhodl se, že zkusí na chvíli nemyslet. Dopil sklenici a užíval si striptérky, která k němu byla přitisklá a v nejbližší době to nevypadalo, že by to chtěla změnit.


S Ronem načnuli další láhev a po chvíli už Harry nevěděl co dělá. Jakoby ho jeho tělo přestalo poslouchat. Dovolil striptérce ať si sním dělá co chce.


Sirius byl rád, že jeho plán, přivést Harryho na jiné myšlenky vyšel a Harry si začal tuhle rozlučku užívat.


Fred a Georg pustili nějakou hudbu a Charlie se Siriem začli dokonce tancovat.


Bar se začínal vyprazdňovat a to hlavně zásluhou Rona a Harryho, kteří do sebe lili všechno co měli po ruce.


Harry úplně zapomněl na svůj slib, že už se nikdy neopije a přestal počítat skleničky, které vypil. Ne, že by nechtěl, ale spíše toho nebyl schopen.


Zato Ron je nikdy ani počítat nezačal. Neměl ještě moc velké zkušenosti s pitím, takže nevěděl kde je jeho míra. Ale podle ostatních, kteří se smáli jeho opileckým řečem a chování, usoudil, že už tu míru dávno překročil.


Vrcholem večera ale bylo, když začal Ron se Siriem velice hlasitě a falešně zpívat. Všichni padali smíchy včetně Harryho, která se po pěkně dlouhé době zbavil striptérky na jeho klíně.


Nikdo už nebyl moc schopen vnímat a tak Remus poslal striptérky pryč. Jediný vypadal, že je vůbec schopen reálně myslet a používat hůlku.„Ještě pořád nám chcete dát pane řediteli školní trest?“řekl Fred.Harry se zasmál. „To si pište, ale teď ne. Jaksi toho nejsem schopnej.“Kluci se taky smáli. „Kam si vůbec uložil Tonks?“smál se Billy.„Uložil?“nechápal Harry.Billy jen poklepal na hodinky. Harry se tedy podíval na svoje. Bylo už půl dvanácté v noci. Nemohl pochopit jak je možné, že tu byli tak dlouho.„Zřejmě sladce spí v mé posteli,“odpověděl Harry s úšklebkem a Sirius vyprskl smíchy.„To určitě. Myslíš, že nevím, že ti to vykecala ona? Tak ta určitě nespí. Říká si co asi dělá její snoubenec, nebo spíše s kým to dělá,“zasmál se Sirius.„Možná bychom to měli ukončit,“navrhl Harry.„Neblázni. Podřizovat se jí můžeš po zbytek života, ale poslední hodiny svobody se musí pořádně užít,“řekl Charlie.Poté ale Ron zakopl o nějakou vypitou flašku na zemi a Sirius i Charlie museli uznat, že už mají dost.


Místnost jim hned vyčarovala několik postelí do kterých všichni padli aniž by se obtěžovali se svlíkáním.


Takhle se totiž nikdo z nich nemohl vrátit do svých postelí. Harryho by Tonks přizabila, že se takhle zřídil pár hodin před svatbou a ostatní by určitě vzbudili celou Nebelvírskou věž.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one